
Masterclass
Hands-on masterclass microproductie
Met deze masterclass sluiten we de eerste reeks webinars af die in oktober 2022 van start ging en gewijd was aan microproductietechnologieën. Een volledige dag zal worden gewijd aan een diepgaande presentatie van technieken van het Sirris Micromanufacturing Lab.
De masterclass zal alle technieken van het Sirris Micromanufacturing Lab dekken:
- subtractieve benaderingen: microfrezen, microdraadvonken, 3D-micro-EDM-frezen
- replicatiemethoden: spuitgieten, ultrasone replicatie
- additieve technieken: zeef- of inkjetdrukken, microstereolithografie, multifotonpolymerisatie
- andere microassemblage- en metrologiemethoden
Theorieles en praktische demonstraties in het veld wisselen elkaar af, zodat u dankzij een totale onderdompeling een beter inzicht krijgt in de specifieke kenmerken en de voordelen die microproductie voor uw ontwikkelingen kan opleveren.
Prijs
Bedrijven die in Vlaanderen gevestigd zijn, betalen dankzij de steun van VLAIO in het kader van het #industriepartnerschap project slechts 375 euro. De deelnameprijs voor deze masterclass bedraagt 1.250 euro voor bedrijven buiten Vlaanderen.
Datum
13 juni 2023 09:00 - 17:00
Prijs
€375,- bedrijven gevestigd in Vlaanderen | €1250,- andere